Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Letnie trasy Ryanaira

Lotnictwo cywilne, 20 września 2015

Ryanair ogłosił siatkę połączeń z Modlina i Krakowa na lato 2016. W ofercie pojawiły się 4 nowe destynacje.

Ryanair zapowiedział, że w przyszłorocznym sezonie letnim uruchomi 4 nowe trasy z Polski / Zdjęcie: Marcin Sigmund

Przewoźnik zapowiedział, że latem 2016 rozpocznie codzienne loty z Warszawy-Modlina do Kolonii w Niemczech. Dwa razy w tygodniu mają być natomiast wykonywane rejsy do szwedzkiego Göteborga i hiszpańskiej Malagi. Poza tym Ryanair zapowiedział zwiększenie częstotliwości lotów z Modlina (Ryanairem z Modlina do Malagi, 2015-04-30). Dodatkowe rejsy do Dublina będą wykonywane codziennie, do Londynu 4 razy w tygodniu, a do Manchesteru – 3 razy w tygodniu. W przyszłorocznym sezonie letnim irlandzki przewoźnik ma obsługiwać z Modlina aż 34 trasy i zakłada, że przewiezie na nich 3 mln pasażerów.

Ryanair zapowiedział też uruchomienie nowych tras z Krakowa. W sezonie lato 2016 zostaną zainaugurowane loty do Bristolu, które mają być wykonywane 3 razy w tygodniu. Utrzymane mają być też oferowane od tegorocznego sezonu zimowego loty na Gran Canarię i Teneryfę (Z Ryanairem na Kanary, 2015-05-07). Rejsy na tych trasach mają odbywać się 2 razy w tygodniu. Dodatkowe loty mają być też wykonywane do Alicante i Edynburga (po 4 tygodniowo) oraz East Midlands i Londynu (po 3 tygodniowo). Co ciekawe, obecnie rejsy z Krakowa do Bristolu wykonuje easyJet.

Łącznie w sezonie letnim irlandzki przewoźnik ma obsługiwać z Krakowa 33 trasy, na których spodziewa się przewieźć w nadchodzącym roku 2 mln pasażerów.

Od października 2005, czyli od początku swej obecności w Międzynarodowym Porcie Lotniczym im. Jana Pawła II Kraków-Balice, do lipca br. Ryanair przewiózł na trasach z tego lotniska już 10 mln pasażerów (10 mln pasażerów Ryanaira w Krakowie, 2015-07-02). Jesienią na krakowskim lotnisku ma pojawić się trzeci Boeing 737-800 w barwach irlandzkiego przewoźnika, zaś 28 września ma zostać oddany do użytku nowy terminal pasażerski krakowskiego lotniska.

Na podstawie informacji Marcina Sigmunda


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.