Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Przebazowanie Arleigh Burke

Marynarka wojenna, Strategia i polityka, Przemysł zbrojeniowy, 01 października 2015

US Navy zapowiedziała przebazowanie 3 niszczycieli rakietowych typu Arleigh Burke z San Diego do Everett na północy kraju.

Trzy niszczyciele rakietowe typu Arleigh Burke zostaną przebazowane na północ kraju. W przyszłości będą pełnić służbę na północnych wodach Pacyfiku / Zdjęcie: USN

W najbliższych miesiącach trzy amerykańskie niszczyciele rakietowe, USS Kidd (DDG 100), USS Gridley (DDG 101) i USS Sampson (DDG 102), typu Arleigh Burke, zostaną przebazowane do nowego portu macierzystego. Okręty opuszczą Naval Base San Diego w Kalifornii i skierują się w stronę Naval Station Everett w stanie Waszyngton.

Amerykańskie niszczyciele będą pełnić służbę na akwenach kontrolowanych przez 3. i 7. Floty US Navy. W przyszłości jednostki mają wchodzić w skład lotniskowcowych grup bojowych, wysyłanych na misje na północ Oceanu Spokojnego, w pobliże Japonii i Półwyspu Koreańskiego.

W przeszłości okręty służyły na południowych akwenach Pacyfiku. USS Kidd brał udział w poszukiwaniach zaginionego malezyjskiego Boeinga 777 (Pierwszy pewny ślad MH370, 2015-08-06). Z kolei USS Sampson wchodził w skład zespołu zadaniowego, poszukującego ofiar i szczątków samolotu A320 linii Air Asia, który wpadł do Morza Jawajskiego pod koniec ub. r. (USS Fort Worth dołączy do poszukiwań, 2014-12-31).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.