Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Uzbrojenie dla MiG-29

Lotnictwo wojskowe, 09 października 2015

Inspektorat Uzbrojenia ogłosił formalny przetarg na dostawę kierowanych pocisków rakietowych R-27R1. Do udziału w konkursie zaproszono przedsiębiorstwa z Ukrainy.

Siły Powietrzne poszukują dostawcy 40 kierowanych pocisków rakietowych klasy powietrze-powietrze R-27R1, przeznaczonych dla samolotów myśliwskich MiG-29 / Zdjęcie: MO Słowacji

Do 16 listopada przyjmowane będą wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu na dostawę 40 kierowanych pocisków rakietowych klasy powietrze-powietrze średniego zasięgu R-27R1, przeznaczonych dla samolotów myśliwskich MiG-29 (MiG-29UB ze Skalskim w Radomiu, 2015-07-29, PKW Orlik 6 już w kraju, 2015-04-28). Dostawy pocisków mają być zrealizowane do 30 listopada 2016.

W przetargu wystartować mogą jedynie przedsiębiorstwa mające siedzibę na terenie Unii Europejskiej, Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub w państwie, z którym UE lub Polska zawarły odpowiednie porozumienia prawne regulujące udzielanie tego typu zamówień publicznych. Do udziału w przetargu zaproszono również producentów z Ukrainy.

Zamawiane uzbrojenie powinno być wytworzone nie wcześniej niż 1 rok przed planowanym terminem dostawy. Producent musi zagwarantować utrzymanie stałej zdolności technicznej kpr R-27R1 przez co najmniej 96 miesięcy w przypadku pocisków przechowywanych w hermetycznych kontenerach i nie mniej niż 60 miesięcy po wyjęciu ich z opakowania.

Kierowane pociski rakietowe R-27R1 przeznaczone są do niszczenia załogowych i bezzałogowych statków powietrznych nieprzyjaciela w walce powietrznej na średnich i małych dystansach, w tym w walce manewrowej. Uzbrojenie jest przystosowane do pracy w dzień i w nocy, w każdych warunkach atmosferycznych. Rażenie możliwe jest z dowolnych kierunków przedniej i tylnej półsfery celu.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.