Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Singapore Airlines dotrą do Dusseldorfu

Lotnictwo cywilne, 11 listopada 2015

Düsseldorf będzie trzecim miastem w Niemczech w siatce połączeń Singapore Airlines. Loty mają rozpocząć się w połowie 2016.

Zdjęcie: Singapore Airlines

Bezpośrednie rejsy z Singapuru zostaną wprowadzone w połowie przyszłego roku. Pierwszy rejs na tej trasie ma odbyć się 21 lipca 2016. Loty będą obsługiwane przez Airbusy A350-900. 

Samoloty będą wylatywały z Singapuru w poniedziałki, czwartki i soboty o 23:30 (czasu lokalnego). Loty z Düsseldorfu wykonywane będą we wtorki, piątki i niedziele o 11:30 (czasu miejscowego). W przyszłości SIA planują zwiększenie częstotliwości tego połączenia.

Rejsy do Düsseldorfu uzupełnią dotychczasową siatkę połączeń do Europy, i będą obsługiwane przez Airbusy A350-900, wyposażone w najnowszy produkt kabinowy Singapore Airlines. Tak więc Singapore Airlines będą operowały do trzech największym miast Niemiec: Frankfurtu, Monachium i Dusseldorfu – powiedziała Lee Wen Fen, wiceprezes ds. marketingu i planowania Singapore Airlines.

Wliczając nową trasę, Singapore Airlines będą oferowały 38 połączeń z / do Niemiec. W tym dwa loty dziennie między Singapurem i Frankfurtem, codzienne rejsy pomiędzy Frankfurtem i Nowym Jorkiem, codzienne połączenie między Singapurem i Monachium i codzienne loty pomiędzy Monachium i Manchesterem (A380 na 50-lecie Singapuru , 2015-05-31).

W singapurskich A350-900 zostaną zabudowane nowe fotele w klasie Business, Premium Economy i w klasie ekonomicznej oraz najnowocześniejszy w świecie system rozrywki pokładowej. Singapore Airlines złożyły zamówienie na 67 A350-900. Pierwszy z nich dostanie dostarczony na początku 2016 (Transkontynentalny A350-900, 2015-10-13, Nowa klasa Singapore Airlines, 2015-02-03).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.