Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rozbił się amerykański UH-60

Lotnictwo wojskowe, Wojska lądowe, Strategia i polityka, 24 listopada 2015

W Teksasie rozbił się śmigłowiec UH-60 Black Hawk lotnictwa wojsk lądowych US Army.

Czterech lotników zginęło w wypadku śmigłowca UH-60 Black Hawk, do którego doszło wczoraj na terenie Fort Hood w Teksasie / Zdjęcie: US Army

Do wypadku doszło wczoraj ok. 17:50 czasu miejscowego na terenie Fort Hood w Teksasie. Śmigłowiec transportowy UH-60 Black Hawk lotnictwa wojsk lądowych USA rozbił się podczas rutynowego lotu szkoleniowego. W chwili zdarzenia na jego pokładzie znajdowało się 4 członków załogi. Wszyscy ponieśli śmierć na miejscu.

Przyczyny katastrofy UH-60 wyjaśnią członkowie specjalnej komisji dochodzeniowej powołanej przez dowództwo teksańskiej bazy wojskowej. Wczorajszy wypadek nie spowodował ofiar ani strat materialnych na ziemi. Uszkodzenia wiropłata nie są znane i nie wiadomo, czy rozbity Black Hawk zostanie skreślony ze stanu lotnictwa US Army.

Wczorajsza katastrofa UH-60 w Teksasie była 2. incydentem tego dnia, w którym rozbity został wiropłat US Army. Kilka godzin wcześniej w Republice Korei doszło do wypadku z udziałem śmigłowca uderzeniowego AH-64 Apache. W jego wyniku zginęli dwaj lotnicy stanowiący załogę statku powietrznego (Rozbił się amerykański Apache, 2015-11-23e).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.