Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowe połączenie Wizz Air z Wrocławia

Lotnictwo cywilne, 09 grudnia 2015

Linie Wizz Air ogłosiły dziś otwarcie nowego połączenia z Wrocławia do Birmingham.

Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Jedna z największych europejskich linii niskokosztowych, Wizz Air, ogłosiła dziś otwarcie nowego połączenia z międzynarodowego portu lotniczego Wrocław-Strachowice im. Mikołaja Kopernika do Birmingham. Inauguracja nowej trasy zaplanowana jest na 18 marca. Loty odbywać się będą dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i piątki.

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy trzecią trasę do Wielkiej Brytanii w naszej siatce połączeń z Wrocławia (…), co umożliwi pasażerom podróżującym w celach biznesowych i turystycznych na eksplorowanie uroków regionu West Midlands. Mamy nadzieję, że rozwijając ofertę podróży lotniczych między Polską i Wielką Brytanią, przyczyniamy się do rozwoju sektora turystycznego oraz umocnienia relacji biznesowych między obu krajami – powiedział Gabor Vasarhelyi z Wizz Air.

Wraz z nową destynacją, Wizz Air oferuje aktualnie siedem kierunków z Wrocławia do pięciu krajów. Przewoźnik dysponuje flotą 64 samolotów Airbus A320ceo, ze 180 miejscami i A321ceo, z 230 miejscami, których dostawy rozpoczęły się ubiegłym miesiącu (na zdjęciu, Pierwszy A321ceo dla Wizz Air, 2015-11-25). Operują one z 23 baz na ponad 400 trasach łączących 116 destynacji w 38 krajach.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.