Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

150 destynacji Emirates

Lotnictwo cywilne, 18 grudnia 2015

Emirates uruchomiły połączenie na lotnisko Sabiha Gökçen w Stambule. Jest to 150. kierunek obsługiwany przez przewoźnika.

Port lotniczy Sabiha Gökçen w tureckim Stambule jest już 150. destynacją Emirates. Loty obsługiwane są przez Airbusy A330-200 / Zdjęcie: Emirates

Dzięki codziennym lotom do Sabiha Gökçen – drugiego portu w największym mieście Turcji, Emirates zwiększyły całkowite oferowanie na trasie do Stambułu do 18 lotów tygodniowo. Nowe połączenie obsługują Airbusy A330-200, mieszczące 12 pasażerów w klasie pierwszej, 42 w klasie biznes i 183 w klasie ekonomicznej.

Port lotniczy Sabiha Gökçen znajduje się w azjatyckiej części miasta. W celu ułatwienia większemu gronu klientów dostępu do Stambułu, godziny nowych codziennych połączeń do Sabiha Gökçen zostały dostosowane czasowo do wielu lotów z  miast Dalekiego i Bliskiego Wschodu oraz Afryki i Azji Zachodniej.

Wykonujemy loty do Stambułu od ponad 28 lat i w tym czasie zaobserwowaliśmy ogromny wzrost popytu na nasze usługi. Jesteśmy pewni, że zapotrzebowanie na transport pasażerski i cargo jest na tyle wysokie, że uzasadnia obecność Emirates na obu lotniskach w Stambule. Oprócz zapewnienia pasażerom większej swobody w planowaniu podróży z  i do Turcji, nowe połączenie oznacza wprowadzenie klasy pierwszej na trasie do Stambułu. Zapotrzebowanie na to połączenie jest wysokie i już teraz przyjmujemy bardzo wiele rezerwacji na wszystkie klasy rezerwacyjne z różnych miast w naszej siatce – powiedział Adnan Kazim z Emirates.

Emirates SkyCargo także rozwinie swoją działalność w Turcji dzięki bezpośrednim lotom na lotnisko Sabiha Gökçen. Arabski przewoźnik rozpoczął loty do największego miasta Turcji w 1987 – to jedna z najdłużej obsługiwanych tras w siatce Emirates SkyCargo. Zdolność przewozowa w obydwie strony wzrośnie o dodatkowych 168 t tygodniowo. Obsługujący połączenie A330-200, który może przewieźć 24 t ładunku w obie strony, jest jedynym szerokokadłubowym samolotem pasażerskim realizującym usługi cargo na trasie do Sabiha Gökçen. Każdego roku Emirates SkyCargo transportują ponad 5,3 tys. t ładunku z i do Stambułu. Wśród najczęściej przywożonych towarów znajdują się leki, szczepionki, dywany i wyroby włókiennicze.

Codzienne loty z Dubaju zaplanowano na 17:15 z lądowaniem w porcie Sabiha Gökçen w Stambule o 20:15. Lot powrotny z Sabiha Gökçen zaplanowano na 22:05 z lądowaniem w Dubaju o 4:20 następnego dnia.

Poza codziennym połączeniem do portu lotniczego Sabiha Gökçen Emirates wykonują także 11 lotów tygodniowo na lotnisko Stambuł-Atatürk. Stambuł to trzecie miasto na świecie po Londynie i Tokio, w którym przewoźnik obsługuje połączenia z dwóch różnych lotnisk (Emirates rozszerzą siatkę w ChRL , 2015-12-17).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra