Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Jamajskie Bushmastery w służbie

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 25 stycznia 2016

Jamajskie siły bezpieczeństwa oficjalnie rozpoczęły eksploatację nowych samochodów terenowych Bushmaster 4x4 dostarczonych przez Thales Australia.

Premier Jamajki, p. Portia Simpson-Miller podczas uroczytości przyjęcia do służby nowych samochodów terenowych Bushamster 4x4. Ceremonię zorganizowano na terenie bazy Up-Park Camp w centrum Kingston. W tym samym miejscu zlokalizowane zostaną obiekty służące do dokonywania regularnych przeglądów i napraw jamajskich wozów / Zdjęcie: MO Jamajki

W Kingston na wschodzie kraju odbyła się ceremonia oficjalnego przyjęcia do służby nowych samochodów terenowych Bushmaster 4x4. Gośćmi honorowymi uroczystości byli najwyżsi przedstawiciele jamajskich władz, w tym premier, p. Portia Simpson Miller. Pojazdy będą stacjonowały na terenie bazy Up-Park Camp w centrum stolicy Jamajki.

Pod koniec 2013 Kingston złożyło zamówienie na tuzin Bushmasterów (Jamajka zamawia Bushmastery, 2013-12-04). Thales Australia zobowiązało się dostarczyć pojazdy w latach 2015-2016. Jamajczykom przekazany zostanie również pakiet części zamiennych i dokumentacja techniczna. Ponadto Australijczycy przeprowadzili specjalistyczne szkolenie personelu obsługowego, który będzie odpowiedzialny za utrzymanie samochodów w odpowiednim stanie technicznym.

Dotąd Jamajczycy odebrali co najmniej 9 samochodów terenowych Bushmaster 4x4. Pierwsza transza 3 wozów dotarła do kraju w czerwcu ub.r., a kolejna – w sierpniu. Pod koniec 2015 na Jamajkę wysłano przedostatnią partię pojazdów (Jamajskie Bushmastery zgodnie z terminarzem, 2015-11-13).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.