Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

100. CRJ dla PSA

Lotnictwo cywilne, 15 lutego 2016

PSA Airlines odebrały 100. samolot z rodziny Canadair Regional Jet.

Jubileuszowym, 100. CRJ, który trafił do floty PSA Airlines jest CRJ900 / Zdjęcie: Bombardier

Przedstawiciele Bombardiera i PSA Airlines ogłosili, że flota linii powiększyła się o 100. odrzutowiec komunikacji regionalnej z rodziny Canadair Regional Jet. Jubileuszowy samolot to CRJ900, będący zarazem jednym z 24 zamówionych przez American Airlines w grudniu 2014. Jego użytkownikiem będzie towarzystwo American Eagle (Dwa tuziny CRJ900 dla American, 2015-02-10).

Jednocześnie obydwa przedsiębiorstwa zawarły porozumienie o przedłużeniu na kolejne 2 lata świadczenia usług obsługi technicznej samolotów CRJ należących do PSA. Będzie ona wykonywana w West Virginia Air Center należącym do Bombardiera.

Hubem PSA Airlines jest międzynarodowy port lotniczy Dayton w stanie Ohio. Samoloty towarzystwa wykonują dziennie ok. 600 lotów do niemal 90 destynacji na terenie USA.

Linie eksploatują flotę złożoną wyłącznie z samolotów z rodziny Canadair Regional Jet. Pod koniec 2015 składała się ona z 35 CRJ200, 26 CRJ700 i 36 CRJ900. W ciągu następnych 2 lat flota PSA Airlines ma się powiększyć o kolejne 35 CRJ700 i 18 CRJ900.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.