Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

SAS 2016: Amerykańskie targi

Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, 16 lutego 2016

Wystawa statyczna przygotowana przez US Air Force i US Navy cieszy się największym zainteresowaniem gości targów w Singapurze.

Obecność USAF i lotnictwa US Navy na Singapore Air Show świadczy o roli, jaką USA przykładają do utrzymania dobrych relacji z państwami Azji Południowo-Wschodniej. Na zdjęciu ciężki samolot transportowy C-17 Globemaster III, wchodzący w skład 15th Wing / 154th Wing z Joint Base Pearl Harbor–Hickam na Hawajach

Na płycie centrum wystawowego Changi Amerykanie zaprezentowali 8 statków powietrznych, które na co dzień stacjonują w bazach wojskowych w regionie. Goście Singapore Air Show mogą obejrzeć z bliska m.in. ciężki samolot transportowy C-17 Globemaster III, wchodzący w skład 15th Wing / 154th Wing z Joint Base Pearl Harbor–Hickam na Hawajach.

Przemiennopłat MV-22B Osprey lotnictwa Korpusu Piechoty Morskiej USA

Dużym zainteresowaniem cieszą się również 2 samoloty wielozadaniowe F-22A Raptor, które zaprezentowano w Singapurze po raz pierwszy (SAS 2016: (nie)bojowy debiut F-22, 2016-02-16). Ciekawość wzbudza też przemiennopłat MV-22B Osprey, wchodzący w skład Marine Medium Tiltrotor Squadron 262 (VMM-262) Flying Tigers z Marine Corps Air Station Futenma na Okinawie.

Jeden z 2 samolotów bojowych F/A-18E Super Hornet, ze Strike Fighter Squadron 115 (VFA-115), które można obejrzeć na wystawie statycznej. W tle drugi z malezyjskich samolotów transportowych A400M, odebrany w styczniu / Zdjęcia: Michał Jarocki

W ramach wystawy statycznej zaprezentowano również morski samolot patrolowy P-8A Poseidon ze składu Patrol Squadron (VP) 16 War Eagles. Wystawiono także 2 samoloty bojowe F/A-18E Super Hornet, należące do Strike Fighter Squadron 115 (VFA-115) Eagles, stacjonującej w Naval Air Facility Atsugi.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.