Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowa trasa Ryanaira do Sztokholmu

Lotnictwo cywilne, 23 lutego 2016

Ryanair poinformował o uruchomieniu nowego połączenia z Gdańska do Sztokholmu-Skavsta.

2 czerwca irlandzki przewoźnik rozpocznie wykonywanie lotów z Gdańska do Sztokholmu-Skavsta / Zdjęcie: Ryanair

Irlandzki przewoźnik poinformował dziś o uruchomieniu nowej trasy z Gdańska do Sztokholmu-Skavsta. Połączenia będą obsługiwane 3 razy w tygodniu. Loty rozpoczną się 2 czerwca.

Aby uczcić uruchomienie naszej nowej trasy wprowadzamy do sprzedaży bilety na przelot z Gdańska do Sztokholmu Skavsta na podróż w listopadzie. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są do wtorku 1 marca do północy - powiedziała Olga Pawlonka z Ryanaira.

Na początku lutego Ryanair ogłosił uruchomienie nowej trasy z Gdańska do Mediolanu. Połączenie będzie obsługiwane 3 razy w tygodniu. Loty rozpoczną się 1 listopada br. w ramach oferty na sezon zimowy (Zimowe połączenie Ryanaira do Mediolanu, 2016-02-02).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.