Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

EnforceTac 2016: Premiera LC-Hagakure

Przemysł zbrojeniowy, 03 marca 2016

W Norymberdze swoją premierę miał noszak płyt LC-Hagakure wyprodukowany przez włoskie przedsiębiorstwo Frog Pro.

Front noszaka LC-Hagakure z wypinanym panelem przednim. Można go przenieść na inną kamizelkę w razie potrzeby lub zastąpić odmiennym panelem, inaczej skonfigurowanym. Wnętrze obszyto rzepem co pozwala na dowolną aranżację wnętrza

LC-Hagakure jest przystosowana do przenoszenia płyt SAPI lub ich przyciętej odmiany, popularnie nazwanej Swimmer, w rozmiarach od średniego do dużego. Zewnętrzna powłoka noszaka ma wycięte laserem otwory, pozwalające na montaż dodatkowych kieszeni i akcesoriów systemu MOLLE. Nowością jest wykonanie w wolnych przestrzeniach dodatkowych, okrągłych otworów, celem przeplecenia przez nie linek elastycznych, mocujących lżejsze przedmioty, jak światła chemiczne.

Zbliżenie na otwory do przeplecenia linki elastycznej. Obok przykładowe zastosowanie

Zewnętrzną powłokę LC-Hagakure wykonano z Cordury 500d laminowanej materiałem Hypalon. Dolna, szybkowyczepna połowa mieści do trzech magazynków AR-15 lub AK. Jej wnętrze można również adaptować do innych systemów. Między warstwami pasa obwodowego umieszczono kolejne kieszenie, na przykład na radiostację, której przewody można wyprowadzić na część plecową specjalnymi kanałami.

Elementem zestawu LC-Hagakure jest mały plecak o ciekawej konstrukcji. Aby dostać się do jego wnętrza nie trzeba go zdejmować, a wystarczy przerzucić go nad głową / Zdjęcia: Jarosław Lis

Noszak wyposażono w system szybkiego wypięcia, uruchamiany za pomocą dwóch cięgieł zakończonych specjalnymi klamrami ITW Nexus. Plecowy panel modułowy można wypiąć, pozostawiając płaską powierzchnię pod plecak lub wpinać na jego miejsce inne panele o odmiennej konfiguracji. Dodatkiem do kamizelki jest interesujący plecak. Aby dostać się do jego zawartości nie trzeba go zdejmować z ramion i wypinać, wystarczy przerzucić nad głową. Sam plecak może być też wykorzystywany bez kamizelki.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.