Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Wizz Air otwiera połączenie do Neapolu

Lotnictwo cywilne, 14 marca 2016

Towarzystwo Wizz Air ogłosiło dziś otwarcie nowego kierunku z Warszawy do włoskiego Neapolu.

Loty Wizz Air pomiędzy Warszawą i Neapolem rozpoczną się 20 maja / Zdjęcie: Lotnisko Chopina

Węgierskie niskokosztowe towarzystwo Wizz Air ogłosiło dziś otwarcie nowego kierunku z Warszawy. Trasa z Lotniska Chopina do Neapolu we Włoszech zostanie zainaugurowana 20 maja. Loty odbywać się będą 2 razy w tygodniu, w poniedziałki i w piątki.

Neapol, leżący u podnóża wulkanu Wezuwiusz jest jednym z najstarszych zamieszkanych miast na świecie. Znany jest z bogatego dziedzictwa kulturowego, imponującej architektury i wyśmienitej kuchni.

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air, powiedział – Wzbogacamy ofertę Wizz o kolejny słoneczny kierunek z Warszawy. Neapol jest ósmym miastem we Włoszech dostępnym w siatce połączeń ze stolicy Polski. […]  Dogodne terminy lotów, w poniedziałki i w piątki, sprawiają, że Neapol to doskonały wybór na weekendową wycieczkę.

Flota Wizz Air składa się̨ obecnie z 66 samolotów Airbus A320 i A321 operujących z 24 baz na ponad 420 trasach, łączących 119 lokalizacji w 38 krajach. Wraz z nową destynacją, Wizz Air oferuje aktualnie z Polski 125 tras do 22 krajów (10 lat bazy Wizz Air w Gdańsku, 2016-03-02).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.