Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy A321 dla Delta Air Lines

Lotnictwo cywilne, 17 marca 2016

Wczoraj do floty Delta Air Lines dołączył pierwszy Airbus A321.

Oblot pierwszego A321 dla Delty miał miejsce 19 lutego, w Hamburgu / Zdjęcie: Delta Air Lines

Wczoraj w zakładach Airbusa w Hamburgu amerykańskie Delta Air Lines odebrały pierwszego A321. Samolot, noszący znaki rejestracyjne N310DN i nr seryjny MSN 6923, odleciał dziś do bazy w Minneapolis. Podczas 15-godzinnego lotu zostaną wykonane dwa międzylądowania – na Islandii i w Kanadzie.

Inauguracyjny lot nowego A321 zostanie wykonany 2 maja, na trasie Altanta-Orlando. Airbusy A321 Delty są przystosowane do przewozu 192 pasażerów – 20 w klasie pierwszej, 29 w klasie economy comfort i 143 w klasie ekonomicznej. Nowe samoloty zastąpią Boeingi 757-200.

Delta Air Lines złożyły zamówienia na 45 A321 we wrześniu 2013 i czerwcu 2014 (Delta Air Lines kupują kolejne A321, 2014-06-03). W br. do eksploatacji trafi jeszcze 14 z nich. Większość z nich zostanie zmontowana w Hamburgu, ale wkrótce rozpoczną się też dostawy samolotów z zakładów w Mobile w Alabamie (Otwarcie zakładów Airbusa w USA, 2015-09-15).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra