Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Nowe kierunki PLL LOT

Lotnictwo cywilne, 01 kwietnia 2016

W sezonie letnim nasz narodowy przewoźnik uruchomił kilka nowych połączeń i zwiększył oferowanie do wakacyjnych destynacji.

Od początku stycznia do końca marca LOT zaoferował w swojej siatce 18 nowych połączeń / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Wczoraj PLL LOT ogłosiły uruchomienie tras do Bejrutu, Kluż-Napoki, Koszyc, Nicei i Połągi. Loty z Warszawy do Bejrutu realizowane będą 5 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, czwartki, soboty i niedziele), o 22:35. Rejsy powrotne wykonywane będą o 04:00, w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki i niedziele.

z Lotniska Chopina pasażerowie mogą wybrać się do Kluż-Napoki przez 4 dni w tygodniu, w poniedziałki i soboty o godzinach 10:45 lub powrócić rejsem o 13:50, albo we środy i piątki o 14:20, wracając do Warszawy o 17:25.

Połączenie Warszawa – Nicea realizowane jest w sezonie letnim codziennie o 10:50 (rejs powrotny o 14:05), samolotami Embraer 170/175. Do Koszyc pasażerowie PLL LOT polecą 6 razy w tygodniu, od poniedziałku do soboty, rejsem o 22:35. Lot powrotny z Koszyc do Warszawy odbywa się od poniedziałku do piątku i w niedziele o 05:35.

Wieczorny rejs z Warszawy do litewskiej Połągi odbywa się 3 razy w tygodniu, w poniedziałki, wtorki i czwartki. Rejs powrotny o 06:15 umożliwia dogodne tranzyty do destynacji w Europie i na świecie.

Wraz z końcem marca LOT zwiększył częstotliwość połączeń do innych miast, m. in. do Aten, Barcelony, Erywania, Belgradu, Zagrzebia, Kiszyniowa, a także na trasie Gdańsk – Kraków. Pod koniec kwietnia i na początku maja uruchomione zostaną nowe kierunki do miast w Chorwacji – Splitu i Zadaru.

Zainaugurowaliśmy już kilkanaście nowych połączeń w zupełnie nowych kierunkach; powróciliśmy też do znanych portów europejskich. Mamy za sobą długo oczekiwany pierwszy rejs z Warszawy do Tokio. Tak intensywnie rozbudowywana siatka połączeń to główny element długofalowej strategii rozwoju, jaką przyjęliśmy do 2020 – mówi Adrian Kubicki, Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej PLL LOT (Warszawa powitała Transavię, 2015-07-03, Plany rozwoju PLL LOT, 2015-06-23).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.