Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Wizz Air startują z Mazur

Lotnictwo cywilne, 07 kwietnia 2016

Linie Wizz Air ogłosiły dziś rozpoczęcie działalności na 8. lotnisku w Polsce – Olsztyn-Mazury.

Od 18 czerwca samoloty Wizz Air rozpoczną obsługę połączeń Olsztyn-Mazury –  Londyn-Luton / Zdjęcie: Wizz Air

Nowe połączenie z lotniska Olsztyn-Mazury do Londynu-Luton zacznie działać 18 czerwca. Loty odbywać się będą trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki i soboty. Wraz z nową trasą z lotniska Olsztyn-Mazury, siatka połączeń Wizz Air z Polski obejmie 126 lotów do 22 krajów z 8 lotnisk (Wizz Air otwiera połączenie do Neapolu, 2016-03-14, 10 lat bazy Wizz Air w Gdańsku, 2016-03-02).

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: Wizz Air konsekwentnie rozwija się w Polsce stale poszerzając swoją siatkę niskokosztowych lotów. Cieszymy się bardzo mogąc ogłosić nasze pierwsze połączenie z lotniska Olsztyn-Mazury do Londynu-Luton. Jesteśmy przekonani, że nasza nowa oferta spotka się z zainteresowaniem polskich pasażerów. Ponadto nowa trasa z pewnością zyska też popularność wśród pasażerów z Wielkiej Brytanii, którzy skorzystają z okazji poznania regionu Mazur oferującego szeroki wybór atrakcji dla turystów.

Leszek Krawczyk, pezes portu lotniczego Olsztyn-Mazury, dodał: Port lotniczy Olsztyn-Mazury to okno na świat dla regionu Warmii i Mazur. Do tej pory region Polski północno-wschodniej stanowił tzw. białą plamę na lotniczej mapie Polski. Jesteśmy przekonani, że dzięki takim partnerom jak Wizz Air, port lotniczy Olsztyn-Mazury zachęci zagranicznych turystów do odwiedzin oraz zwiększy mobilność mieszkańców Warmii i Mazur w zakresie podróży lotniczych, które jeszcze nigdy nie były tak szybkie i tak wygodne.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.