Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowa destynacja Emirates SkyCargo

Lotnictwo cywilne, 07 kwietnia 2016

Linie lotnicze Emirates SkyCargo uruchomiły cotygodniowe loty towarowe do Phnom Penh w Kambodży.

Phnom Penh jest już  53. kierunkiem w światowej siatce połączeń towarowych Emirates SkyCargo / Zdjęcie: Emirates SkyCargo

Pierwszy lot Emirates SkyCargo do Phnom Penh został wykonany wczoraj. Tym samym stolica Kambodży została 53. kierunkiem w światowej siatce połączeń towarowych przewoźnika i 13. na Dalekim Wschodzie (150 destynacji Emirates, 2015-12-18).

Według danych spółki Cambodia Airports, która zarządza 3 lotniskami międzynarodowymi na terytorium Kambodży, wolumen przewozów lotniczych cargo do Kambodży i w drugą stronę wzrósł w 2015 o 14%, do 38 065 t. Szlak handlowy Kambodża – Unia Europejska należy do najszybciej rozwijających się tras przewozów cargo łączących rynki wschodzące z rozwiniętymi. Wśród towarów najchętniej przywożonych do Kambodży najprawdopodobniej znajdą się tkaniny i wyroby skórzane, natomiast wśród eksportowanych – tekstylia i odzież. 

Połączenie na nowej trasie obsługuje samolot MD-11F, zdolny przewieźć 80 t ładunków, także ponadgabarytowych. Emirates SkyCargo dysponują 15 samolotami transportowymi – 13 Boeingami 777F i parą 747-400 ERF, które wykonują loty z portu w Dubaju.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.