Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Trasy szwajcarskich CSeries

Lotnictwo cywilne, 26 kwietnia 2016

Linie Swiss poinformowały o pierwszych trasach, jakie obsługiwać będą już wkrótce samoloty CSeries 100.

Pierwszy CS100 należący do Swiss wyruszy w inauguracyjny rejs 15 lipca / Zdjęcie: Bombardier

Pierwszy Bombardier CSeries 100 ma trafić do linii Swiss pod koniec czerwca (Paris Air Show 2015: Debiut CSeries, 2015-06-15). Już 15 lipca wykona regularny lot na trasie Zurych-Paryż (Charles de Gaulle). Kolejnymi destynacjami obsługiwanymi przez szwajcarskie CS100 będą Manchester, Praga i Budapeszt.

Z kolei od końca sierpnia najnowsze nabytki szwajcarskiego przewoźnika pojawią się w Warszawie i Brukseli (CS100 wrócił do Kanady, 2016-03-24). Natomiast od września zostaną skierowane do obsługi tras do Nicei, Stuttgartu, Hanoweru, Mediolanu, Florencji i Bukaresztu. CS100 będą stopniowo zastępowały we flocie Swiss popularne Avro RJ100. W pierwszym kwartale 2017 będzie można je zobaczyć także na trasie Zurych – London-City.

Obecnie narodowy przewoźnik Szwajcarii dysponuje flotą 94 samolotów (Swiss zamawiają kolejne Boeingi 777-300ER, 2015-05-04). Obsługują one 102 destynacje w 46 krajach. W ub. r. na ich pokładach skorzystało ponad 16 mln pasażerów.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.