Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Pierwszy lot Wizz Air z Olsztyna

Lotnictwo cywilne, 22 czerwca 2016

Linie Wizz Air rozpoczęły loty z portu lotniczego Olsztyn-Mazury.

18 czerwca zainaugurowano połączenie Wizz Air z lotniska Olsztyn-Mazury do Londynu-Luton / Zdjęcie: Port lotniczy Olsztyn-Mazury

Pierwszy lot Wizz Air z 8. lotniska w Polsce odbył się 18 czerwca. Portem docelowym był Londyn-Luton. Na pokładzie samolotu znajdowało się 158 pasażerów. Przed odlotem podróżni otrzymali słodki poczęstunek i pamiątkowe certyfikaty. Każdy mógł również złożyć swój podpis na pamiątkowej tablicy (Wizz Air startują z Mazur , 2016-04-07). 

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: Z wielką radością uruchamiamy loty z lotniska Olsztyn-Mazury, które jest ósmym portem lotniczym w naszej stale rozwijającej się polskiej siatce połączeń. Dzięki nowej trasie do Londynu-Luton, nasi polscy klienci mogą korzystać z kolejnego połączenia do stolicy Wielkiej Brytanii, zapewniającego korzystne i wygodne podróże w celach biznesowych i turystycznych.

Loty z portu lotniczego Olsztyn-Mazury do Londynu-Luton odbywają się trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i soboty. W ofercie Wizz znajduje się obecnie 131 tras do 58 destynacji z 8 polskich lotnisk (Wizz Air rozpoczyna loty z Polski na Sardynię, 2016-06-21).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.