Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Lufthansa poleci z Monachium do Iranu

Lotnictwo cywilne, 05 lipca 2016

Od 4 lipca Lufthansa wznawia połączenia z Monachium do Teheranu. Rejsy będą wykonywane trzy razy w tygodniu.

4 lipca zostanie wznowione połączenie Monachium-Teheran. Obsługiwać je będą A330-300 / Zdjęcie: Lufthansa

Airbus A330-300 Lufthansy wystartuje z Monachium o 22.10 (Terminal 2, Nowy terminal w Monachium, 2016-04-23) i wyląduje w międzynarodowym porcie lotniczym Teheran-Imam Chomeini o 5:20 czasu lokalnego. Rejsy będą wykonywane w poniedziałki, czwartki i soboty. Loty powrotne odbywać się będą we wtorki, piątki i niedziele. Start ze stolicy Iranu zaplanowano o 06:55 czasu miejscowego, a lądowanie w Monachium – o 09:30. Czas podróży wyniesie 4 h 30 min.

Dzięki nowemu połączeniu, grupa Lufthansa rozszerza swoją codzienną ofertę z Frankfurtu. Obecnie loty do Teheranu wykonywane są przez Boeinga 747-400. Dodatkowo, A320 Austrian Airlines lata do Teheranu do dwóch razy w tygodniu z Wiednia (Internet we flocie A320 Lufthansy, 2016-06-28).

W związku ze zwiększeniem kontaktów biznesowych spodziewamy się w przyszłości znacznie większego zapotrzebowania na połączenia. Iran cieszy się także coraz większym zainteresowaniem turystów – powiedział Thomas Winkelmann, Dyrektor Generalny hubu Lufthansy w Monachium. Połączenie pomiędzy Monachium i Teheranem było już oferowane od wiosny 2004 do lata 2006.

Stolica Iranu jest usytuowana na wysokości ok. 1100 m n.p.m. i ma bogatą ofertę turystyczną, w tym 3 kurorty narciarskie. Metropolia liczy ponad 10 mln mieszkańców. Teheran jest też ośrodkiem przemysłu naftowego i gazowego.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.