Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

3 ofiary katastrofy w Marshfield

Lotnictwo cywilne, 23 listopada 2008

3 osoby zginęły w samolocie, który rozbił się wczoraj na jednym ze skrzyżowań w Marshfield w stanie Wisconsin.

Marshfield znajduje się ok. 70 km na południowy zachód od Wausau. Samolot upadł wczoraj ok. 11:00 na skrzyżowanie 14th Street i Lincoln Avenue. Zanim dotarły tam ekipy ratownicze, doszczętnie spłonął. Nikt na ziemi nie został ranny.

Plan lotu samolotu nie został nigdzie zgłoszony. Stan wraku jest taki, że niemożliwe okazało się odczytanie znaków rejestracyjnych. Nie wiadomo nawet jakiego typu był samolot.


Drukuj Góra