Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Nowa trasa Wizz z Mazur

Lotnictwo cywilne, 12 października 2016

Wizz Air ogłosił uruchomienie połączenia z portu lotniczego Olsztyn-Mazury do Oslo-Torp.

Połączenie z lotniska Olsztyn-Mazury do Oslo-Torp zacznie działać 20 maja 2017 / Zdjęcie: Wizz Air

Wczoraj Wizz Air świętował obsłużenie w porcie lotniczym Olsztyn-Mazury 30 000. pasażera. Podróżny przyleciał rejsem Wizz z Londynu-Luton. Pierwszy lot Wizz Air z portu lotniczego Olsztyn-Mazury odbył się w czerwcu i od tej pory linia przewiozła ponad 15 tys. pasażerów na trasie do i z Londynu-Luton, stając się głównym przewoźnikiem w tym porcie (LOT uruchamia połączenie do Olsztyna, 2016-06-13).

Podczas konferencji prasowej zorganizowanej z okazji w/w wydarzenia, Wizz Air ogłosił uruchomienie nowej trasy z lotniska Olsztyn-Mazury do Oslo-Torp. Nowe połączenie zacznie działać 20 maja 2017. Loty odbywać się będą trzy razy tygodniowo, we wtorki, czwartki (od 22 czerwca 2017 do 19 września 2017) i soboty.

W tych samych dniach wykonywane będą rejsy do Londynu-Luton, z wyjątkiem sezonu zimowego (3 listopada 2016 – 23 marca 2017), gdy zawieszony zostanie czwartkowy lot. Z nowym połączeniem, Wizz Air oferuje w 2017 prawie 87 tys. miejsc w siatce połączeń w porcie Olsztyn-Mazury, co stanowi 220% wzrost w porównaniu do roku poprzedniego (Pierwszy lot Wizz Air z Olsztyna , 2016-06-22).

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: Z radością świętujemy osiągnięcie tego znakomitego wyniku w porcie lotniczym Olsztyn-Mazury. Oferta niskokosztowych połączeń Wizz Air zawitała na Mazury w kwietniu, a nasza trasa do Londynu-Luton bardzo szybko zyskała uznanie i popularność wśród pasażerów z Polski i Wielkiej Brytanii. Do tej pory ponad 15 000 klientów doceniło wysoki poziom naszych usług i skorzystało z lotów z i do Szyman. Podkreślając nasze zaangażowanie w działalność w regionie i na rzecz polskich pasażerów ogłaszamy dzisiaj kolejną atrakcyjną destynację w siatce połączeń Wizz z portu lotniczego Olsztyn-Mazury – Oslo Torp. Liczymy na kontynuację owocnej współpracy z tutejszym lotniskiem i zamierzamy nadal rozwijać się na Mazurach.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.