Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Codzienne rejsy Emirates do Fort Lauderdale

Lotnictwo cywilne, 12 października 2016

Arabski przewoźnik otworzy swoje 11. połączenie pasażerskie do USA, na Florydę Południową, już 15 grudnia br.

Codzienne loty z Dubaju do Fort Lauderdale/Hollywood obsługiwać będą Boeingi 777-200LR / Zdjęcie: Emirates

Linie Emirates poinformowały o planowanym na 15 grudnia wprowadzeniu codziennego połączenia z Dubaju do Fort Lauderdale/Hollywood International na Florydzie Południowej, gdzie znajdują się m.in. Fort Lauderdale, Miami i West Palm Beach. Będzie to 11. połączenie pasażerskie Emirates w Stanach Zjednoczonych.

Loty będą obsługiwane przez Boeinga 777-200LR, na pokładzie którego znajdzie się 8 kabin w klasie pierwszej, 42 rozkładane do pozycji leżącej fotele w klasie biznes i 216 miejsc w klasie ekonomicznej. Ponadto samolot może przewieźć w luku bagażowym do 15 t cargo (Nowy terminal Emirates SkyCargo, 2016-09-22).

Fort Lauderdale i Miami to jedne z najatrakcyjniejszych kierunków turystycznych i biznesowych w całych Stanach Zjednoczonych – powiedział Tim Clark, prezes Emirates. – W zeszłym roku hrabstwa Broward i Dade łącznie przyjęły ponad 25 mln gości, głównie z USA i Ameryki Łacińskiej.

Jesteśmy przekonani, że nasze połączenie wesprze gospodarkę Florydy Południowej dzięki nowym podróżnym przybywającym do regionu z najróżniejszych kierunków w naszej siatce połączeń, a jednocześnie zapewni większy, konkurencyjny wybór pasażerom i nowe możliwości lotów pasażerskich i towarowych z jedną przesiadką z regionu do kierunków na całym świecie. Mniej więcej rok temu uruchomiliśmy bezpośrednie loty Dubaj-Orlando i to właśnie duże zapotrzebowanie na tej trasie zadecydowało o wyborze Fort Lauderdale jako 11. kierunku Emirates w USA – dodał Clark.

Fort Lauderdale to jeden z najpopularniejszych kierunków turystycznych w Stanach Zjednoczonych, co zawdzięcza słonecznej pogodzie i umiarkowanemu klimatowi. Nieskazitelnie czyste plaże i profesjonalne pola golfowe przyciągają turystów przez cały rok, a z ich uroków równie chętnie korzystają starsi mieszkańcy chłodniejszych północnych stanów USA, którzy często kupują drugi dom właśnie na Florydzie. W Fort Lauderdale znajduje się także jeden z trzech najbardziej ruchliwych na świecie portów dla statków rejsowych, Port Everglades, do którego każdego roku przybywają 4 mln podróżnych.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.