Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

13 mln pasażerów Wizz na Lotnisku Chopina

Lotnictwo cywilne, 14 października 2016

Wizz Air świętował wczoraj przewiezienie 13 milionów pasażerów na trasach w siatce połączeń z Lotniska Chopina.

Od 2004 z usług Wizz Air na trasach z i do Warszawy skorzystało już 13 mln osób / Zdjęcie: Wizz Air

Jubileuszową pasażerką była Katarzyna Majewska, podróżującą z Warszawy do Budapesztu. Z tej okazji czekała na nią niespodzianka, w postaci biletu w obie strony do wykorzystania na jednej z 41 tras w ofercie Wizz z Warszawy.

Warszawa to jedno z pierwszych miast, w których Wizz Air rozpoczął swoją działalność w 2004 roku. W 2015 Wizz przewiózł ponad 1,5 mln pasażerów na trasach z i do Warszawy. W bazie na Lotnisku Chopina linia zatrudnia aktualnie ponad 200-osobową załogę. Bazują tu 4 Airbusy A320 i 2 A321. Ostatnio Wizz uruchomił z Warszawy nowe trasy, do turystycznych destynacji, takich jak: Ejlat w Izraelu, Porto w Portugalii, Rejkiawik na Islandii i Neapol we Włoszech.

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: Z ogromną radością świętujemy kolejny znakomity wynik z Lotniskiem Chopina. Warszawa była jednym z pierwszych miast, w których Wizz Air rozpoczął swoją działalność w 2004. Na przełomie minionych 12 lat ponad 13 milionów pasażerów skorzystało z oferty WIZZ na trasach z i do stolicy Polski.

W tym roku dodaliśmy kolejny samolot do bazy na Lotnisku Chopina wprowadzając nowe możliwości i destynacje w wyjątkowo niskich cenach. Rozbudowa naszej warszawskiej floty o dwa nowe A321 świadczy o zaangażowaniu Wizz Air w działalność na rzecz polskich klientów. […] Bez względu na cel podróży, biznesowy czy turystyczny, serdecznie zapraszamy naszych pasażerów z Warszawy na pokład Wizz i do korzystania z oferty 41 atrakcyjnych destynacji – dodał Gabor Vasarhelyi (Nowa trasa Wizz z Mazur , 2016-10-12).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.