Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Smerfy latają z Brussels Airlines

Lotnictwo cywilne, 25 października 2016

W samolotach Brussels Airlines pojawiły się pamiątki, związane z innymi komiksowymi postaciami – Smerfami.

Smerfy są kolejnym belgijskim produktem, promowanym przez przewoźnika z tego kraju / Zdjęcie: Brussels Airlines

Smerfy to bajkowa rasa małych, niebieskich ludzików, stworzonych przez belgijskiego rysownika Pierre'a Culliforda, tworzącego pod pseudonimem Peyo. Smerfy są już bohaterami serii komiksowej, filmu i serialu animowanego. Teraz stały się także ambasadorami Brussels Airlines (Zimowe połączenia Grupy Lufthansa , 2016-10-04).

Specjalnie dla potrzeb przewoźnika studio graficzne IMPS, mające prawa autorskie do prac Peyo, stworzyło nowe postacie: Kapitana Smerfa i Stewardesę Smerfetkę, a także Smerfa Safari. Dzieci podróżujące samolotami Brussels Airlines do Ameryki Pn. i Afryki otrzymują ich figurki, a także pudełka z przygotowanymi specjalnie dla nich posiłkami (dostępne także na lotach regionalnych) i gry nawiązujące do świata niebieskich ludzików.

Partnerstwo ze Smerfami jest dla nas logiczne, ponieważ zawsze chcemy promować to, co najlepsze z Belgii. Był już Tintin, René Magritte, belgijska gastronomia, piwa i czekolada. Smerfy to kolejny światowej sławy belgijski ambasador, pojawiający się na pokładzie Brussels Airlines – powiedziała Anne Tricot z Brussels Airlines (Brussels upamiętniły wielkiego surrealistę, 2016-03-21).

Jesteśmy bardzo dumni, że nasz Smerf podróżuje teraz po całym świecie samolotami belgijskiego towarzystwa Brussels Airlines. Smerf jest doskonałym ambasadorem, który promuje wartości uniwersalności, szacunku i uczynności. Smerfy są bez wątpienia jedną z najbardziej znanych belgijskich marek na całym świecie, jednak mało kto wie, że pochodzą one z Belgii – dodała Véronique Culliford, córka rysownika Peyo, założyciel i prezes IMPS.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2018 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.