Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

2,5 mln pasażerów Ryanaira w Bydgoszczy

Lotnictwo cywilne, 26 października 2016

Od 2005 z usług irlandzkiego towarzystwa skorzystało 2,5 mln osób podróżujących z/do Bydgoszczy.

Ryanair od 2005 przewiózł 2,5 mln pasażerów z i do Bydgoszczy / Zdjęcie: Ryanair

Wczoraj irlandzkie niskokosztowe towarzystwo Ryanair świętowało w międzynarodowym porcie lotniczym im. Jana Paderewskiego w Bydgoszczy przewiezienie 2,5-milionowego pasażera. Miano to przypadło pani Hannie Szafrańskiej, która podróżowała wraz z mężem do Birmingham. Pani Hanna otrzymała dwa bilety na podróż w dwie strony od linii lotniczej Ryanair oraz pamiątkowy upominek od portu lotniczego w Bydgoszczy. Dodatkowo wszyscy pasażerowie rejsu poczęstowani zostali tortem. 

– Ryanair od 2005 przewiózł 2,5 miliona pasażerów z/do Bydgoszczy. W sezonie zimowym oferujemy połączenia do Londynu, Dublina i Birmingham, a w sezonie letnim także do Glasgow i Dusseldorfu-Weeze. Dodatkowo zdecydowaliśmy się na zwiększenie częstotliwości z 5 do 6 lotów tygodniowo do Londynu-Stansted. Jesteśmy przekonani, że dzięki wprowadzonym udoskonaleniom liczba pasażerów wybierających naszą linię będzie jeszcze szybciej wzrastać – powiedziała w Bydgoszczy Olga Pawlonka z Ryanaira.

–  2,5 mln pasażerów linii Ryanair to dowód na dobrą współpracę Portu z przewoźnikiem i potencjał regionu. Pasażerowie wybierają połączenia Ryanair doceniając dogodną lokalizację naszego lotniska i szybki dojazd oraz politykę cenową przewoźnika. Chcąc być lotniskiem pierwszego wyboru dla pasażerów z naszego regionu, cały czas staramy się oferować wyższy poziom obsługi i wachlarz usług dostępnych w terminalu stwierdził Tomasz Moraczewski, prezes portu lotniczego Bydgoszcz.

W tym miesiącu oddaliśmy dla pasażerów ponad 1000 m2 nowej powierzchni, na której zlokalizowane są nowe sklepy, kawiarnia z widokiem na płytę lotniska, czy lotniczy kącik dla dzieci. Odprawienie 2,5-mln pasażera zbiega się w czasie z jubileuszem 100-lecia naszego portu. Mam nadzieję, że liczba pasażerów Ryanair będzie dalej wzrastać poprzez dodanie nowych, ciekawych destynacji – dodał Tomasz Moraczewski.

Ryanair w Polsce zajmuje pozycję lidera na rynku obsługując 10 milionów pasażerów rocznie, operując z 13 lotnisk w Polsce na ponad 150 trasach (Letni rozkład Ryanaira z Krakowa , 2016-09-16).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.