Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Emirates przewozi samochody

Lotnictwo cywilne, 22 listopada 2016

Linie Emirates SkyCargo wprowadziły specjalistyczną usługę przewozu samochodów o szczególnej wartości – Emirates SkyWheels.

Emirates SkyCargo mają doświadczenie w transporcie samochodów o szczególnej wartości, zarówno w ramach rejsów pasażerskich, jak i towarowych / Zdjęcie: Emirates SkyCargo

Nowa oferta umożliwia klientom transport pojazdów zabytkowych, luksusowych i sportowych w obrębie siatki połączeń przewoźnika. Właściciele samochodów mogą wybrać usługę Emirates SkyWheels Premium lub Emirates SkyWheels Advanced.

Spersonalizowany pakiet w wariancie Premium obejmuje bezpośredni transport samochodu między wybranymi miejscami, w tym odbiór z bazy i dostawę za granicę, a także obsługę przy odprawie celnej, zarówno importowej, jak i eksportowej. Opcja Premium obejmuje także dodatkowe ubezpieczenie komunikacyjne i transportowe.

W pakiecie Emirates SkyWheels Advanced oferowany jest szybki przewóz samochodów między lotniskami. Arabskie towarzystwo oferuje przewóz pojazdów w obie strony zarówno w pakiecie Premium, jak i Advanced.

Emirates SkyCargo mają doświadczenie w transporcie samochodów o szczególnej wartości, zarówno w ramach rejsów pasażerskich, jak i towarowych. Usługi SkyWheels świadczy wysoko wykwalifikowany zespół specjalistów działających w obrębie globalnej siatki połączeń Emirates SkyCargo obejmującej ponad 150 kierunków na 6 kontynentach, którzy zostali specjalnie wyszkoleni w załadunku i rozładunku pojazdów z zachowaniem największej ostrożności (Emirates najlepszym przewoźnikiem cargo, 2016-11-16).

Niedawno przewoźnik podjął się transportu ekskluzywnego Pagani Zonda F z Dubaju do zakładów Pagani pod Bolonią, gdzie przeprowadzono jego obsługę techniczną.
GaleriaPowiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.