Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Jubileusz PLL LOT w Koszycach

Lotnictwo cywilne, 30 listopada 2016

W Koszycach powitano wczoraj 400-tysięczniego pasażera, który przyleciał na Słowację samolotem LOT-u.

Koszyce powitały 400-tysięcznego pasażera, który przyleciał na pokładzie samolotu LOT. Słowacki port to jedna z 23 destynacji otwartych przez LOT w  br. / Zdjęcie: PLL LOT

Międzynarodowe lotnisko w Koszycach wczoraj przed północą przywitało 400-tysięczniego pasażera, który przyleciał na Słowację samolotem LOT-u. Z tej okazji przedstawiciele lotniska wręczyli wyłonionej osobie voucher na przelot na tej trasie, a wszyscy pasażerowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Tak dobry wynik to również zasługa otwartego w tym roku połączenia LOT-u z Warszawy do Koszyc. Realizowane od marca, 6 razy w tygodniu, rejsy naszego narodowego przewoźnika znacząco zwiększyły oferowanie dla pasażerów w tym regionie (Rekordowe miesiące PLL LOT, 2016-11-29).

Ponad 400 tys. obsłużonych pasażerów to niekwestionowane osiągnięcie lotniska w Koszycach, a bycie częścią tego sukcesu ma dla LOT-u ogromne znaczenie. […] Tak dobry wynik jest dowodem, że wprowadzenie połączeń z Warszawy na Słowację było bardzo dobrą decyzją. Od momentu uruchomienia trasy w marcu pasażerowie z Koszyc polecieli z nami do większości miast oferowanych w siatce LOT-u, co pokazuje, że LOT ma wielki potencjał, aby stać się główną linią dla tysięcy pasażerów w tym regionie – stwierdził Adrian Kubicki, dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej i rzecznik LOT.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z uzyskania takiego wyniku wcześniej niż w roku ubiegłym. Chciałbym podziękować za współpracę wszystkim naszym partnerom, jednak dzisiaj szczególnie wielkie podziękowania kierujemy do PLL LOT jako linii, która na pokładzie swojego samolotu ugościła specjalnego pasażera. Tak intensywny rowój siatki połączeń naszego polskiego partnera decydująco przyczynia się do dostępności połączeń dla pasażerów z naszego regionu, dlatego mamy nadzieję na dalszą owocną wpółpracę z polskim przewoźnikiem – powiedział Michael Tmej, prezes lotniska w Koszycach (Baza Wizz Air w Koszycach, 2015-01-28).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.