Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

LOT rozwija skrzydła na Ukrainie

Lotnictwo cywilne, 01 grudnia 2016

PLL LOT uruchomią bezpośrednie połączenie z Warszawy na centralne lotnisko Kijowa – Żuliany.

Od 26 lutego 2017 Embraery 195 PLL LOT dotrą na lotnisko Kijów-Żuliany / Zdjęcie: Bartosz Głowacki

Połączenie ruszy 26 lutego i będzie obsługiwane najpierw 6, a następnie 7 razy w tygodniu. Rejsy na lotnisko Kijów-Żuliany będą wykonywane początkowo przez 6 dni w tygodniu, oprócz sobót. Wylot zaplanowany jest na 22:40. Rejsy powrotne obędą się we wszystkie dni tygodnia poza niedzielami o 6:00. Od sezonu letniego połączenia będą wykonywane codziennie. Rejsy do Kijowa-Żulian obsługiwane będą przez Embraery 195, mieszczące 112 pasażerów.

Żuliany uznawane są za centralne lotnisko Kijowa. Cieszymy się, że jako jedyna linia lotnicza z Unii Europejskiej możemy zaoferować codzienne rejsy z tego portu do naszego hubu w Warszawie. Dzięki temu pasażerowie zaczynający swoją podróż na lotnisku Żuliany mają dostęp całej siatki ponad 60 połączeń LOT-u – mówi Adrian Kubicki, dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej.

Kijów Żuliany to 5. ukraiński kierunek w siatce połączeń LOT-u, a Ukraina to jeden z najważniejszych rynków polskiego przewoźnika w Europie Środkowo-Wschodniej. W marcu tego roku LOT uruchomił połączenie do Charkowa, które szybko okazało się sukcesem.

Ukraińscy pasażerowie potrzebują dostępu do hubu, który oferuje bezpośrednie połączenia do głównych miast w Europie i na świecie, a Warszawa jest dziś największym hubem w Europie Środkowo-Wschodniej. Umacnianie pozycji lidera na Ukrainie wynika bezpośrednio z naszej strategii konsolidowania ruchu lotniczego w tej części Europy. Razem z połączeniami do Kijowa-Boryspolu, które realizujemy 2 razy dziennie, będziemy oferować między Warszawą a Kijowem aż 20 rejsów tygodniowo – dodaje Adrian Kubicki (Jubileusz PLL LOT w Koszycach, 2016-11-30).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.