Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

LATAM polecą do Melbourne

Lotnictwo cywilne, 06 grudnia 2016

Grupa LATAM ogłosiła uruchomienie nowego połączenia pomiędzy Santiago i Melbourne, od 5 października 2017.

Rejs Santiago-Melbourne, obsługiwany przez Dreamlinery, będzie najdłuższym bezpośrednim połączeniem w historii LATAM / Zdjęcie: LATAM

Lot w kierunku zachodnim ze stolicy Chile – Santiago do australijskiego Melbourne, długości ponad 11 tys. km, trwający ok. 15 h, będzie najdłuższym bezpośrednim połączeniem w historii LATAM. Linie będą oferować 3 loty tygodniowo pomiędzy wspomnianymi miastami. Po Sydney, Melbourne będzie drugą destynacją w Australii, obsługiwaną przez LATAM.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, kończąc rok ogłoszeniem tak znaczącego międzynarodowego połączenia, które będzie najdłuższy lotem w historii LATAM. Druga trasa do Australii jest oczekiwanym dodatkiem do nowych połączeń, jakie dodaliśmy do naszej siatki w tym roku, takich jak São Paulo-Johannesburg, Lima-Waszyngton i Santiago-Puerto Natales – powiedział prezes grupy LATAM Enrique Cueto (Nowe Airbusy dla LATAM, 2016-08-31).

W ostatnich latach widzieliśmy rosnący popyt na loty między Ameryką Łacińską i światem – zarówno służbowe, jak i turystyczne – i chcemy nadal wspierać rozwój turystyki i handlu. Dzięki lotom do Melbourne, nie tylko zwiększamy zaangażowanie LATAM w rejonie Oceanii i Azji-Pacyfiku, ale także oferujemy niezrównane połączenia z i do Ameryki Łacińskiej – dodał Enrique Cueto.

Australijski ambasador w Chile, JE Tim Kane, stwierdził: Australia z dużym zadowoleniem przyjmuje tę inicjatywę LATAM. […] Chile jest bramą Australii w regionie, podobnie jak Australia jest platformą Chile w Azji. […] Rząd Australii jest silnie zaangażowana w zacieśnienie relacji z Ameryką Łacińską, a nowe bezpośrednie loty pomiędzy Santiago i Melbourne będą odgrywać ważną rolę w umacnianiu naszych relacji.

Obecnie LATAM obsługują 7 lotów tygodniowo z Santiago do Sydney (via Auckland). W 2015 linia wprowadziła do eksploatacji nowe Boeingi 787-9, zwiększając oferowanie o 27%. Rocznie LATAM przewożą ok. 190 tys. pasażerów między Ameryką Łacińską i Oceanią. Analitycy towarzystwa szacują, że na nowej trasie każdego roku podróżować będzie dodatkowe 75 tys. osób.

Pierwszy lot do Melbourne wystartuje z Santiago 5 października 2017, o12:55 czasu lokalnego, przybywając do Melbourne (MEL) o 17:55 (czasu miejscowego) następnego dnia. Czas podróży wynosić ma 15 h. Połączenie obsługiwane będzie w poniedziałki, czwartki i soboty.

Lot powrotny do Chile wyruszy z Melbourne o 19:55 (czasu lokalnego) i przybędzie do Santiago o 19:00 tego samego dnia (czasu miejscowego). Przelot trwać ma 13 h 5 min. Loty wykonywane będą we wtorki, piątki i niedziele.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.