Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Wizz startuje do Ejlatu

Lotnictwo cywilne, 13 grudnia 2016

Wizz Air zainaugurował połączenie z Lotniska Chopina w Warszawie do Ejlatu w Izraelu.

Loty z Lotniska Chopina do Ejlatu będą wykonywane we wtorki i w soboty / Zdjęcie: Dariusz Kłosiński, Lotnisko Chopina w Warszawie

Niskokosztowe towarzystwo Wizz Air rozpoczęło operacje na nowej międzynarodowej trasie z Lotniska Chopina w Warszawie do Ejlatu w Izraelu. Pierwszy lot odbył się 10 grudnia. Ejlat jest drugą destynacją w siatce niskokosztowych połączeń Wizz z Warszawy. Loty na tej trasie będą odbywać się 2 razy w tygodniu: we wtorki i w soboty (Wizz zwiększa ofertę z Warszawy, 2016-09-29).

Oferta Wizz Air z Warszawy obecnie zawiera 48 tras do 24 krajów. W 2015 Wizz Air przewiózł ponad 1,5 mln pasażerów na trasach z i do Warszawy. Nowe połączenie pomiędzy Lotniskiem Chopina i drugą destynacją węgierskiego przewoźnika w Izraelu umożliwia niskokosztowe podróże na trasie, która dotychczas była dostępna jedynie w ofercie regularnych linii lotniczych (Wizz Air przyspiesza w Katowicach , 2016-12-08).

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: Z ogromną radością otwieramy kolejny atrakcyjny kierunek z Polski. Wizz od teraz będzie łączyć Warszawę i Ejlat w Izraelu i jesteśmy przekonani, że nowa oferta zostanie doceniona przez naszych klientów, którzy będą mogli cieszyć się niskokosztowymi podróżami do popularnego wakacyjnego kierunku przez cały rok.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.