Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

ATR 42-600 przekazany Aeromar

Lotnictwo cywilne, 17 grudnia 2016

Do przewoźnika z Meksyku trafił pierwszy samolot ATR 42-600.

Pierwszy ATR 42-600, przekazany meksykańskim liniom Aeromar / Zdjęcie: ATR

Ceremonia przekazania pierwszego turbośmigłowego samolotu komunikacji regionalnej ATR 42-600, przeznaczonego dla meksykańskiego towarzystwa Aeromar, odbyła się w zakładach producenta w Tuluzie. Jest to pierwszy z samolotów zamówionych w zeszłym miesiącu. Umowa zakłada dostarczenie 6 ATR 72-600 i 2 ATR 42-600, z opcją na 6 dodatkowych ATR 72-600 (Aeromar kupuje ATR serii -600, 2016-11-15).

Aeromar to długoletni partner ATR, eksploatujący samoloty produkowane przez francusko-włoskie konsorcjum od swojego powstania w 1987. Obecnie jego flota składa się z 9 ATR 42-500 i 4 ATR 42-300. W 2013 dołączyły do nich 2 ATR 72-600.

Nowe samoloty będą stopniowo zastępowały starsze modele. Wprowadzenie do eksplotacji nowych ATR 42-600 i 72-600, przystosowanych do przewozu odpowiednio 48 i 72 pasażerów, umożliwi Aeromar zwiększenie oferowania i otwarcie nowych połączeń w ramach swojej siatki na terenie Meksyku.
Prezes Aeromar Andrés Fabre stwierdził: ATR  serii -600 są optymalnym rozwiązaniem dla naszych potrzeb w zakresie połączeń krótkodystansowych. W celu dalszego zwiększenia zdolności do spełnienia oczekiwań naszych pasażerów, zaoferujemy im nowe ATR serii -600, wyposażone w najnowocześniejsze kabiny.

Prezes ATR Christian Scherer dodał: Liczba połączeń regionalnych w Meksyku zwiększa się, a spodziewany w nadchodzących latach wzrost gospodarczy kraju przyniesie możliwości uruchomienia nowych połączeń. ATR będzie kontynuować współpracę z Aeromar, aby odpowiedzieć na to rosnące zapotrzebowanie.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.