Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

5344 urządzeń z PCO dla WP

Wojska lądowe, Przemysł zbrojeniowy, 19 grudnia 2016

7 grudnia PCO podpisało wieloletnią umowę na dostawę sprzętu dla Wojska Polskiego. Dopiero teraz ujawniono szczegółowe informacje o liczbie i typach zamawianych urządzeń.

Wojsko w ramach podpisanej z PCO umowy zamierza kupić zmodyfikowaną odmianę dotychczas używanego SCT Rubin / Zdjęcie: Remigiusz Wilk

Inspektorat Uzbrojenia poinformował RAPORT-wto, że w ramach podpisanej 7 grudnia umowy PCO ma dostarczyć w latach 2017-2019 sprzęt nokto- i termowizyjny o wartości 352.477.800 zł (Kontrakt PCO z MON na ponad 100 mln zł, 2008-06-24). Większość kupionych urządzeń ma trafić do nowo formowanych Wojsk Obrony Terytorialnej (WOT).

W ramach umowy warszawska spółka dostarczy 914 strzeleckich celowników termowizyjnych SCT Rubin-M (Celownik termowizyjny PCO SCT-2, 2016-09-06), 756 kompletów gogli noktowizyjnych MU-3AM, 788 gogli noktowizyjnych MU-3ADM, 2027 lornetek noktowizyjnych NPL-1M Brom-M i 859 celowników noktowizyjnych PCS-5/1(M).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.