Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Inauguracyjny rejs Dreamlinera Air France

Lotnictwo cywilne, 10 stycznia 2017

Wczoraj najnowszy nabytek Air France – Boeing 787-9 Dreamliner wykonał pierwszy lot komercyjny.

Pierwszy Boeing 787-9 Air France wyruszył wczoraj w inauguracyjny rejs do Kairu / Zdjęcie: Air France

Wczoraj o godz. 14:30 najnowszy nabytek narodowego przewoźnika Francji – Boeing 787-9 Dreamliner wyruszył w swój pierwszy rozkładowy lot z Paryża do Kairu. W trakcie weekendu samolot wykonał 4 loty promocyjne nad terytorium macierzystego kraju, w towarzystwie zespołu akrobacyjnego Armee de l’Air (wojsk lotniczych) Patrouille de France.

Drugi Boeing 787-9 zostanie dostarczony Air France w kwietniu. Będzie obsługiwał połączenie z Paryża do Montrealu w Kanadzie. Loty rozpoczną się 1 maja 2017. Będzie to zarazem pierwsza transatlantycka trasa w siatce połączeń Air France, obsługiwana przez Dreamlinera (Trasy Dreamlinerów Air France, 2016-12-01).

Pasażerowie podróżujący Boeingami 787-9 Air France w klasie biznes będą mieli do dyspozycji 30 najnowszych foteli, rozkładanych na płask. Francuskie Dreamlinery wyposażono też w nową, udoskonaloną wersję kabiny ekonomicznej premium z 21 fotelami. W klasie ekonomicznej pomieści się 225 pasażerów.
GaleriaPowiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.