Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowa awionika dla Diamondów

Lotnictwo cywilne, 02 lutego 2017

Austriacki producent samolotów lekkich oferuje nowe wyposażenie awioniczne dla DA40, DA42 i DA62.

Samoloty DA40NG, DA42-VI/NG i DA62 można już zamawiać z nową awioniką Garmin G1000 NXi / Zdjęcie: Diamond Aircraft

Diamond Aircraft z Austrii poinformował, że w jego ofercie dostępne są już samoloty DA40NG, DA42-VI/NG i DA62 z nową awioniką Garmin G1000 NXi. – Jesteśmy zachwyceni, mogąc zaoferować najnowszą awionikę Garmina w naszych samolotach z napędem tłokowym. W 2001 byliśmy pierwszym producentem, który zdecydował się na wyposażenie DA42 Twinstar w tajną wówczas awionikę G1000. Obecnie ponownie oferujemy naszym klientom najnowocześniejsze wyposażenie awioniczne – stwierdził prezes Diamond Aircraft Christian Dries.

Awionika G1000 NXi ma taki sam podstawowy interfejs użytkownika jak G1000. Wprowadzono w niej wiele znaczących ulepszeń, które zmniejszają wysiłek pilota, m.in. zmodernizowaną grafikę, szybsze procesory i lepszy rendering map. Wskaźniki są podświetlane diodami elektroluminescencyjnymi. Awionika zawiera też nowe mapy cyfrowe, pozwalające na wykonywanie lotów w warunkach VFR i IFR.

Producent oferuje też zabudowanie G1000 NXi w już eksploatowanych DA40NG (DA40 NG dla Ethiopian Airlines, 2017-01-24), DA42-VI/NG (Wysokościowe próby DA42 MPP, 2016-09-14) i DA62 (Pierwszy DA62 na Antypodach , 2016-07-22). Dalsze szczegóły dotyczące tej kwestii mają być podane w późniejszym czasie.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.