Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowa niskokosztowa linia IAG

Lotnictwo cywilne, 20 marca 2017

International Airlines Group wprowadza na rynek nowe niskokosztowe towarzystwo o nazwie Level.

Level będzie piątym przewoźnikiem wchodzącym w skład International Airlines Group / Rysunek: IAG

International Airlines Group (IAG) poinformowała o rozpoczęciu działalności niskokosztowych linii dalekodystansowych o nazwie Level. Będzie to piąty przewoźnik wchodzący w skład IAG, obok Aer Lingus, British Airways, Iberii i Vueling.

Flotę towarzystwa stanowić będą początkowo 2 nowe Airbusy, mieszczące 21 pasażerów w klasie ekonomicznej premium i 293 osoby w klasie ekonomicznej. Załogi lotnicze i personel pokładowy będą pracownikami Iberii (IAG chce wydzierżawić używane A380, 2016-01-19). Według IAG ma to zapewnić utworzenie 250 miejsc pracy w Barcelonie. 

Level zainauguruje działalność 1 czerwca, lotem z Barcelony do Los Angeles. Połączenie będzie obsługiwane 2 razy w tygodniu. Dzień później rozpoczną się loty do San Francisco (Oakland), realizowane 3 razy tygodniowo. Od 10 czerwca przewoźnik rozpocznie rejsy do Punta Cana w Republice Dominikany (2 razy tygodniowo), a 17 czerwca – do Buenos Aires (3 razy w tygodniu). 

Według szefów IAG w następnych miesiącach Level rozpocznie loty do destynacji w Europie. Wcześniej jako potencjalne miejsca docelowo wymieniano także Santiago, Hawanę i Tokio. 

Level ma rywalizować na transatlantyckich trasach niskokosztowych z przede wszystkim z Norwegian, które także zapowiedziały otwarcie w czerwcu połączeń do  Los Angeles i Oakland z identyczną częstotliwością, a w dodatku będą też latać do Newark i Fort Lauderdale. Rejsy te będą obsługiwane przez Boeingi 787-9, mieszczące 344 pasażerów i Dreamlinery 787-8 o pojemności 291 miejsc.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.