Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

15 mld USD rosyjskiego eksportu uzbrojenia

Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 23 marca 2017

Podczas posiedzenia Komisji ds. współpracy wojskowo-technicznej prezydent FR, Władimir Putin poinformował, że w 2016 rosyjski eksport uzbrojenia przekroczył równowartość 15 mld USD. – Rosja utrzymała drugie miejsce na świecie w eksporcie uzbrojenia – powiedział Putin. Przypomniał, że w 2015 rosyjski eksport uzbrojenia był mniejszy i wyniósł ok. 14,5 mld USD.

Zdjęcie: topwar.ru

Podczas narady Putin podkreślił, że wiele rosyjskich przedsiębiorstw znacznie przekroczyło plany eksportu. Najbardziej, bo aż 327% planu zrealizowały Wiertalioty Rossii. Inne wymienione przez rosyjskiego prezydenta przedsiębiorstwa to Korporacja MiG (118% planu), Rosoboroneksport (101%), WPK NPO Maszinostrojenia (155%) i Ałmaz-Antiej (185%).

Z kolei przedstawiciele Rosoboroneksportu podczas wystawy LIMA 2017 w Malezji poinformowali, że w 2017 eksport rosyjskiego uzbrojenia po raz kolejny wzrośnie. Portfel zamówień przedsiębiorstwa wynosi 45 mld USD.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.