Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

F-15SG stacjonują na Guam

Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, 18 kwietnia 2017

Od tygodnia w bazie USAF na wyspie Guam stacjonują singapurskie samoloty uderzeniowe F-15SG.

Szóstka singapurskich F-15SG pozostanie na Guam do 11 maja / Zdjęcie: US Air Force

10 kwietnia w bazie US Air Force Andersen, położonej na wyspie Guam na Oceanie Spokojnym wylądowało 6 samolotów uderzeniowych F-15SG ze 142. eskadry Angkatan Udara Republik Singapura (AURS, wojsk lotniczych Singapuru). Kontyngent liczy ok. 100 pilotów i specjalistów służb inżynieryjno-lotniczych (Sekretne zakupy F-15SG, 2014-08-25).

Jak mówi oficjalna relacja resortu obrony Singapuru, AURS i Pacific Air Force regularnie współpracują ze sobą w ramach wielu różnych działań, w tym podczas ćwiczeń dwustronnych i wielostronnych, takich jak Commando Sling czy Cope Tiger. Współpraca ta polepsza interoperacyjność i relacje międzyludzkie między wojskami lotniczymi obydwu krajów.

F-15SG pozostaną na Guam do 11 maja. Personel kontyngentu AURS będzie wykonywał wspólne ćwiczenia z lotnikami z 44. eskadry 18. Skrzydła US Air Force, stacjonującymi na co dzień w bazie lotniczej Kadena w Japonii. W manewrach weźmie udział 14 samolotów myśliwskich F-15C (Bombowce USAF nad Azją, 2016-08-18).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.