Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

LOT poleci z Poznania do Lwowa

Lotnictwo cywilne, 27 kwietnia 2017

Od 26 czerwca PLL LOT rozpoczną rejsy z Poznania do Lwowa.

Loty na trasie z Poznania do Lwowa będą 6. bezpośrednim połączeniem PLL LOT z Ukrainą / Zdjęcie: Hochtief Polska

Od 26 czerwca Bombardiery Q400 LOT-u będą wykonywały rejsy z portu Lotniczego Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego do Lwowa 2 razy w tygodniu. To już 6. bezpośrednie połączenie naszego narodowego przewoźnika na Ukrainę i pierwsze uruchomione przez LOT połączenie z portu regionalnego do Europy Wschodniej (LOT wystartował do Żulian, 2017-02-27).

W sezonie letnim Q400, mieszczące 78 pasażerów, będą obsługiwały połączenie między Poznaniem a Lwowem w każdy wtorek i piątek. Samolot wystartuje z Poznania o godzinie 00:35 i wyląduje we Lwowie o 02:55. Wczesnoporannym rejsem powrotnym zabierze pasażerów o 04:15 i wyląduje w Poznaniu już 04:55. Taki rozkład umożliwi maksymalne wykorzystanie czasu przewidzianego na wypoczynek lub podróż służbową, ograniczając tym samym godziny spędzone w powietrzu. Z drugiej strony dla LOT-u to optymalne wykorzystanie samolotu, który dwa razy w tygodniu zamiast nocować w Poznaniu wykona dodatkowy rejs.

Ukraina to dla LOT-u kluczowy rynek w Europie Środkowo-Wschodniej. Obserwujemy stale rosnący potencjał ruchu pasażerskiego z regionu, dlatego tym bardziej cieszymy się, że coraz więcej pasażerów z Ukrainy podróżujących do Polski i Europy wybiera LOT. Dzięki nowemu połączeniu z Poznania-Ławicy, chcemy iść o krok dalej i zaproponować pasażerom nie tylko szybkie i wygodne połączenie z Warszawą, ale także zapewnić im najwygodniejszą podróż bezpośrednio z i do Wielkopolski. Z drugiej strony, Lwów oprócz bogatego dorobku kulturowego i bliskiej Polakom historii posiada także atrakcyjne walory turystyczne, warto więc rozważyć kierunek jako propozycję na weekendowy wyjazd lub dłuższy letni wypoczynek – mówi Adrian Kubicki, Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej.

Oprócz nowego bezpośredniego połączenia z Poznania-Ławicy, LOT rozwija ofertę podróży do pozostałych portów na Ukrainie. W lutym polski przewoźnik uruchomił bezpośrednie rejsy do drugiego centralnego portu w stolicy kraju – Kijowa-Żulian.  Od 2017 LOT planuje dalszy rozwój połączeń – w kwietniu przewoźnik uruchomił bezpośrednie rejsy do nowej destynacji w USA – Los Angeles, a 28 kwietnia zainauguruje bezpośrednie rejsy do drugiego centralnego portu w Nowym Jorku – Newark (LOT wystartował do Miasta Aniołów, 2017-04-04).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.