Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Korea Północna wystrzeliła kolejną rakietę

Strategia i polityka, 21 maja 2017

Korea Północna przeprowadziła kolejny test rakiety balistycznej. Wystrzelono ją z poligonu w rejonie Pukchang. Dostępne źródła nie podają typu rakiety. Wiadomo jedynie, że przeleciała ona ok. 500 km i wpadła do wód Morza Japońskiego.

To kolejna próba północnokoreańskiej rakiety balistycznej w ciągu tygodnia. 14 maja Koreańczycy wystrzelili rakietę Hwasong-12, która przeleciała 700 km (Kolejna próba rakiety północnokoreańskiej, 2017-05-14). Według ocen analityków był to test rakiety o potencjalnym zasięgu 4500 km.

KRLD testuje rakiety balistyczne mimo protestów USA i ich sojuszników z Azji Południowo-wschodniej – Republiki Korei i Japonii. Stany Zjednoczone domagają się wsparcia swej polityki przez ChRL, kluczowego sojusznika Korei Północnej w regionie. Kolejne rezolucje przeciwko północnokoreańskim program atomowym i rakietowym podejmuje też Organizacja Narodów Zjednoczonych.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.