Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Vistara odebrały pierwszego A320neo

Lotnictwo cywilne, 25 maja 2017

Airbus przekazał nowym indyjskim liniom pierwszy samolot komunikacyjny A320neo.

Pierwszy A320neo dostarczony liniom Vistara wyróżnia się nazwą przewoźnika naniesioną na dolnej części kadłuba / Zdjęcie: Airbus

Linie Vistara rozpoczęły działalność w styczniu 2015, lotem z New Delhi do Bombaju. Udziałowcami towarzystwa są indyjski koncern Tata (51%) i Singapore Airlines (49%). Obecnie towarzystwo obsługuje połączenia do 19 destynacji w Indiach (AirAsia India w hołdzie pionierowi , 2015-03-24).

Hubem linii jest port międzynarodowy port lotniczy im. Indory Gandhi, leżący nieopodal New Delhi. Vistara eksploatuje obecnie 13 Airbusów A320ceo, mieszczących 158 pasażerów (8 w klasie biznes, 24 w klasie ekonomicznej premium i 126 w klasie ekonomicznej).

Do połowy 2018 dołączy do nich 7 A320neo, w identycznej konfiguracji kabiny pasażerskiej, napędzanych silnikami Leap-1A. Wszystkie będą dzierżawione od BOC Aviation.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.