Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowa misja USS James E. Williams

Marynarka wojenna, 30 maja 2017

Amerykański niszczyciel rakietowy USS James E. Williams rozpoczął nową misję bojową.

W najbliższych miesiącach załoga USS James E. Williams będzie prowadzić działania operacyjne w rejonie Bliskiego Wschodu i Morza Śródziemnego / Zdjęcie: USN

Amerykański niszczyciel rakietowy USS James E. Williams (DDG 95), typu Arleigh Burke, opuścił Naval Station Norfolk i skierował się w rejon Bliskiego Wschodu. W najbliższych miesiącach okręt będzie prowadził działania operacyjne w rejonach odpowiedzialności 5. i 6. floty US Navy.

Do podstawowych zadań USS James E. Williams należeć będzie wsparcie amerykańskich sił morskich rozmieszczonych w regionie. Od kilku miesięcy działania operacyjne w tej części świata prowadzi atomowy lotniskowiec USS George H.W. Bush (CVN 77), typu Nimitz, a także okręty towarzyszącej mu lotniskowcowej grupy bojowej (CSG) nr 2 (USS George H.W. Bush na Zatoce Perskiej, 2017-03-23).

USS James E. Williams przyjęto do służby 11 grudnia 2004. W l. 2015-2016 okręt przeszedł przegląd remontowy w stoczni BAE Systems w Norfolk, w Wirginii (Remont USS James E. Williams, 2015-08-21). W jego trakcie dokonano m.in. oceny stanu poszycia kadłuba i nadbudówki jednostki. Wymieniono też lub naprawiono przestarzałe i niesprawne elementy wyposażenia pokładowego. 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.