Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

30 mln pasażerów easyJet w Glasgow

Lotnictwo cywilne, 30 czerwca 2017

Wczoraj linie easyJet świętowały przewiezienie 30-milionowego pasażera w porcie lotniczym Glasgow.

Z okazji przewiezienia 30 milionów pasażerów na trasach z i do Glasgow linie easyJet obdarowały troje pasażerów podwójnymi biletami na loty na dowolnie wybranej trasie easyJet z tego portu lotniczego / Zdjęcie: easyJet

Z tej okazji troje szczęśliwców otrzymało od przewoźnika podwójne bilety na loty na dowolnie wybranej trasie easyJet z tego portu lotniczego. Obecnie w Glasgow stacjonują 4 samoloty easyJet. Brytyjskie towarzystwo ma w ofercie 19 tras z tego lotniska.

easyJet są największym przewoźnikiem pod względem liczby przewożonych pasażerów, który operuje w Szkocji, przewożąc prawie1/4 podróżujących drogą lotniczą na trasach do i ze Szkocji. Co ciekawe, pierwszy rejs w historii easyJet odbył się właśnie na trasie z Londynu-Luton do Glasgow. Został on wykonany 10 listopada 1995, przez Boeinga 737-200, którego załogą dowodził kpt. Fred Rivett.

W 2017 linie planują zwiększenie oferty przewozowej na tych trasach o 5%, czyli do 7,4 mln miejsc. Dodatkowo, w marcu br. przewoźnik skierował do bazy w Glasgow drugiego A320 i zwiększa pojemność bazujących w tym porcie samolotów tego typu do 186 miejsc (186-miejscowe A320 dla easyJet, 2015-05-13). W tegorocznym letnim szczycie sezonu easyJet oferuje na trasach z i do Szkocji około 840 rejsów tygodniowo, wykonywanych na 44 lotniska w 18 krajach.

Na podstawie informacji Marcina Sigmunda


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.