Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zmilitaryzowane AirAsia Philippines

Lotnictwo wojskowe, Lotnictwo cywilne, 04 sierpnia 2017

Dowództwo Hukbong Himpapawid ng Pilipinas (wojsk lotniczych Filipin) i niskokosztowe linie lotnicze AirAsia Philippines podpisały porozumienie, na mocy którego samoloty i personel przewoźnika podlegają mu jako jednostka rezerwy.

Linie AirAsia Philippines będą służyć pomocą rodzimym wojskom lotniczym podczas misji humanitarnych / Zdjęcie: MO Filipin

Oznacza to, że załogi lotnicze, personel pokładowy i statki powietrzne Air Asia będą w razie potrzeby wykonywać loty humanitarne, poszukiwawcze, ratownicze i ewakuacji medycznej, niosąc pomoc ofiarom klęsk żywiołowych.  

Dynamiczna współpraca [z wojskami lotniczymi] to kolejny krok naprzód w zaangażowaniu AirAsia, zgodnie z filozofia, że żadne przedsiębiorstwo nie może żyć z dala od społeczności, której służy – powiedział dyrektor generalny AirAsia Philippines kpt. Dexter Comendador. Głównodowodzący Hukbong Himpapawid ng Pilipinas gen. broni Edgar Fallorina, podziękował AirAsia za poparcie dla personelu wojskowego.

Flota AirAsia Philippines składa się z 15 wąskokadłubowych Airbusów A320 (FIA 2016: Więcej Airbusów dla AirAsia, 2016-07-13). Niedawno linie zaoferowały bezpłatny przewóz bagażu i posiłki podczas lotu dla żołnierzy biorących udział w misjach pokojowych, jako uznanie dla ich poświęcenia i heroizmu podczas walk z islamistami o miasto Marawi na wyspie Mindanao.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.