Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

11 Su-35 dla Indonezji za produkty rolne

Lotnictwo wojskowe, Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 08 sierpnia 2017

W czasie wizyty w Moskwie ministra handlu Indonezji Enggartiasto Lukita w dniach 3-5 sierpnia zostało podpisane wstępne porozumienie o dostawie 11 samolotów Su-35S. Zawarły je indonezyjska PT Perusahaan Perdagangan Indonesia i rosyjska GK Rostech. Porozumienie przewiduje, że Indonezja zapłaci za dostawy przede wszystkim produktami rolnymi.

Indonezja zamierza zająć na rynku rosyjskim lukę powstałą w wyniku wprowadzania przez państwa zachodnie kolejnych sankcji gospodarczych wobec FR. Dżakarta chce zacieśnić z Moskwą współpracę m.in. w zakresie energetyki, przemysłu lotniczego, turystyki i rolnictwa. Porozumienie dotyczące dostaw Su-35 przewiduje zapłatę w postaci kawy, herbaty, masła kakaowego, owoców tropikalnych itp.

Nie ujawniono wartości planowanego kontraktu. Analitycy szacują, że mieści się ona w przedziale 600 mln – 1 mld USD (10 Su-35 dla Indonezji, 2016-02-13).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.