Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dwie trasy Wizz do Maroka

Lotnictwo cywilne, 14 sierpnia 2017

Linie Wizz Air ogłosiły dzisiaj otwarcie dwóch nowych trasy z Polski, które połączą Katowice i Wrocław z Agadirem w Maroku. Loty będą odbywać się raz w tygodniu (we czwartki) w sezonie zimowym.

Połączenia Wizz Air z Katowic i Wrocławia do Agadiru będą działać od 2 listopada / Zdjęcie: Port lotniczy Wrocław

Agadir leży na południu Maroka, nad Oceanem Atlantyckim. Miasto wyróżnia się 300 słonecznymi dniami w roku, a turystów kusi szerokimi i piaszczystymi plażami. Wyjątkową atrakcją są również parki narodowe znajdujące się w niedalekiej odległości od miasta. Od czerwca Wizz oferuje już połączenia do Agadiru z Warszawy dwa razy w tygodniu.

Maroko jest doskonałą propozycją dla podróżnych planujących w sezonie jesienno-zimowym wakacje w słonecznym miejscu. Jestem przekonany, że powtórzy sukces tegorocznych nowości tego przewoźnika, Lwowa i Reykjaviku, które notują bardzo dobre wskaźniki wypełnień samolotów – stwierdził Dariusz Kuś, prezes portu lotniczego Wrocław.

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Airpowiedział: Po niedawnym rozszerzeniu naszej oferty o nowe trasy z Warszawy i Gdańska, dzisiaj z radością ogłaszamy kolejne dwa połączenia w naszej siatce połączeń z Polski. Agadir jest już dostępny w niskich cenach z Katowic i Wrocławia. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci docenią uroki tej wspaniałej perły na południu Maroka, która słynie ze słonecznej pogody panującej przez cały rok, piaszczystych plaż i kurortów przyjaznych rodzinom. Od listopada nasza nowa usługa zapewni klientom z Polski doskonałą możliwość ucieczki od pochmurnej pogody i cieszenia się słońcem i morzem w zimowe miesiące.

Wraz z ostatnio dodanymi samolotami do warszawskiej i gdańskiej floty, do końca marca 2018 Wizz Air będzie dysponować 24 samolotami w Polsce, zatrudniając ponad 850-osobową. Z nowymi połączeniami do Agadiru, Wizz Air oferuje obecnie w sumie 155 tras z 8 lotnisk w Polsce (Wizz Air rozwija się w Gdańsku, 2017-08-10).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra