Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Opublikowano listę ofiar wypadku DDG 56

Marynarka wojenna, Strategia i polityka, 28 sierpnia 2017

US Navy potwierdziła śmierć dziesięciu członków załogi niszczyciela rakietowego USS John S. McCain, który przed tygodniem uczestniczył w kolizji na morzu.

W wyniku kolizji ze zbiornikowcem Alnic MC uszkodzony został kadłub USS John S. McCain od strony lewej burty. Zniszczone i zalane zostały pomieszczenia okrętu, w tym kajuty. Wskutek wypadku zginęło dziesięciu członków załogi / Zdjęcie: USN

Zespoły nurków US Navy i Korpusu Piechoty Morskiej USA (USCM) zakończyły wydobywanie ciał marynarzy z zalanych pomieszczeń niszczyciela rakietowego USS John S. McCain (DDG 56), typu Arleigh Burke, który przed tygodniem uczestniczył w wypadku na morzu, do którego doszło na wschód od Cieśniny Malakka i Singapuru (Znaleziono ciała marynarzy USS John S. McCain, 2017-08-23). Opublikowano już listę ofiar zdarzenia.

W poniedziałkowym wypadku śmierć ponieśli: Electronics Technician 1st Class Charles, Nathan Findley (31 lat) z Amazonii w Missouri, Interior Communications Electrician 1st Class, Abraham Lopez (39 l.) z El Paso w Texasie, Electronics Technician 2nd Class, Kevin Sayer Bushell (26 l.) z Gaithersburgu w Maryland, Electronics Technician 2nd Class, Jacob Daniel Drake (21 l.) z from Cable w Ohio, Information Systems Technician 2nd Class, Timothy Thomas Eckels Jr. (23 l.) z from Manchesteru w Maryland, Information Systems Technician 2nd Class, Corey George Ingram (28 l.) z from Poughkeepsie w Nowym Jorku, Electronics Technician 3rd Class, Dustin Louis Doyon (26 l.) z Suffield w Connecticut, Electronics Technician 3rd Class, John Henry Hoagland III (20 l.) z Killeen w Texasie, Interior Communications Electrician 3rd Class, Logan Stephen Palmer (23 l.) z Decatur w Illinois i Electronics Technician 3rd Class, Kenneth Aaron Smith (22 l.) z Cherry Hill w New Jersey.

21 sierpnia USS John S. McCain zderzył się z idącym pod banderą Liberii zbiornikowcem Alnic MC (Kolizja USS John S. McCain, 2017-08-21). Wskutek kolizji mocno uszkodzony został kadłub jednostki od strony lewej burty. Tego samego dnia okręt o własnych siłach wszedł do bazy morskiej Changi w Singapurze, gdzie natychmiast przystąpiono do oceny zniszczeń (USS John S. McCain w Changi, 2017-08-22). 


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra