Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Kolejne A350 dla United Airlines

Lotnictwo wojskowe, Przemysł lotniczy, 08 września 2017

Amerykańskie towarzystwo United Airlines zwiększyło swoje poprzednie zamówienie z 35 A350-1000 na 45 A350-900, aby zastąpić starsze typy i wesprzeć przyszły rozwój działalności. Samolot typowo przystosowany jest do przewozu 325 pasażerów w standardowej konfiguracji trzyklasowej, zapewniając polepszony komfort lotu w nowej kabinie Airspace by Airbus.

Wizualizacja A350-900 w barwach United Airlines / Ilustracja: Airbus

Unikatowa kombinacja udźwigu i zasięgu sprawia, że A350-900 idealnie pasuje do międzynarodowej siatki połączeń United Airlines. Samoloty te będą pierwszymi szerokokadłubowymi Airbusami, które dołączą do floty amerykańskiego towarzystwa (Nietrzeźwi piloci United Airlines, 2016-08-28).

100. seryjny A350 został dostarczony pod koniec lipca 2017, zaledwie 30 miesięcy po dostawie pierwszego samolotu tego typu, w grudniu 2014. Do 31 sierpnia br. koncern z Tuluzy zebrał 848 wiążących zamówień na A350 od 45 klientów z całego świata.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.