Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rekordowe wakacje na Lotnisku Chopina

Lotnictwo cywilne, 08 września 2017

Minęły dwa najgorętsze, wakacyjne miesiące z rekordowym ruchem na Lotnisku Chopina. W lipcu i sierpniu warszawski port obsłużył ponad 3,4 mln pasażerów, czyli blisko 25% więcej niż w tym samym okresie rok temu.

W lipcu i sierpniu warszawski port obsłużył ponad 3,4 mln pasażerów / Zdjęcie: Lotnisko Chopina

Od początku roku na Lotnisku Chopina obsłużono prawie 10,4 mln pasażerów, co oznacza wzrost o ponad 24% rok do roku. W ruchu międzynarodowym podróżowało prawie 9 mln osób (wzrost o ok. 20%), a w ruchu krajowym ponad 1,4 mln (wzrost o 68,5%).

Przewidujemy, że ta wzrostowa tendencja utrzyma się. Mają na to wpływ zarówno nowo otwierane połączenia, jak i już te dotychczas obsługiwane przez przewoźników – powiedział dyrektor Biura Marketingu i PR Lotniska Chopina Hubert Wojciechowski. Z usług Lotniska Chopina skorzystało w sierpniu  1,7 mln pasażerów i było to o 24% więcej w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego.

Lotnisko Chopina w Warszawie to największy port lotniczy w Polsce. W 2016 obsłużył 12,8 mln pasażerów – o 14,4% więcej niż w 2015 (LOT uruchamia połączenie do Berlina , 2017-08-31, Rozwój Wizz na Lotnisku Chopina, 2017-07-03).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.