Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Otwarcie centrum dostaw Airbusa w ChRL

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 20 września 2017

W Tiencinie w ChRL otwarto centrum wyposażania i dostaw samolotów z rodziny Airbus A330. Mieści się ono obok linii montażu końcowego i centrum dostaw samolotów z rodziny A320. W skład centrum wchodzą: lakiernia, hangar do ważenia samolotów i hangar mieszczący 3 samoloty, o powierzchni 16 800 m2.

Docelowo w Tiencinie co miesiąc wyposażane będą 2 samoloty szerokokadłubowe / Zdjęcie: Airbus

Jednocześnie z otwarciem centrum Airbus dostarczył Tianjin Airlines pierwszy samolot A330-200, noszacy zanki rejestracyjne B-8596. Został on zmontowany i wyposażony w Tuluzie przez chińskich i europejskich pracowników. Samolot jest napędzany silnikami Rolls-Royce Trent 700 i może przewieźć 260 pasażerów w konfiguracji dwuklasowej (Pierwszy A330 dla Tianjin Airlines, 2016-05-06).

Inauguracja naszego centrum wyposażania i dostaw samolotów z rodziny A330 w Tiencinie, a także pierwsza dostawa, stanowią nowy krok milowy dla międzynarodowego wpływu Airbusa i podkreślają współpracę z naszymi chińskimi partnerami. Pierwsze w Chinach centrum wyposażania i dostaw samolotów szerokokadłubowych  świadczy o naszym wzajemnym zaangażowaniu w silny i rozwijający się sektor lotnictwa w ChRL – powiedział prezes Airbusa Fabrice Brégier.

W centrum w Tiencinie odbywać się będzie zabudowywanie elementów wyposażenia kabin pasażerskich, nakładanie powłok lakierniczych, próby zespołu napędowego i próby w locie. Tam wykonywane będą loty odbiorcze i organizowane ceremonie przekazania samolotów użytkownikom.

Obecnie w centrum zatrudnionych jest ok. 150 chińskich pracowników, którzy przeszli szkolenie w zakładach Airbusa w Tuluzie. Docelowo w Tiencinie pracę znajdzie ponad 250 osób. Od początku 2019 centrum opuszczać mają 2 samoloty miesięcznie (Centrum dostaw A330 w ChRL, 2015-07-03).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.